fotografia

SESJA KOBIECA

SESJA KOBIECA

Sesja kobieca jest propozycją dla każdej Pani bez względu na wiek. To wspaniała pamiątka na całe życie, dla siebie lub dla ukochanego mężczyzny. Podczas sesji wykonujemy kilka stylizacji (5-7), wspólnie omawiamy koncepcję zdjęć oraz styl w jakim zostaną zrobione. Po wcześniejszym ustaleniu sesję realizujemy w studio lub w plenerze.

Cena:
Sesja studyjna 550,00 zł*
Sesja plenerowa 650,00 zł*

*Każdy pakiet zawiera 15 wyretuszowanych zdjęć w formie elektronicznej (każde następne dodatkowo wybrane zdjęcie to koszt 20,00 złotych za sztukę). W cenę wliczony jest również makijaż, ale istnieje możliwość wybrania opcji bez makijażu (studio 450,00 zł / plener 550,00 zł). Klientka wybierając sesję w plenerze, lub innym miejscu niż studio zobowiązuje się pokryć także ewentualne koszty podróży i jeśli będzie to konieczne- noclegu.

Na sesję należy zabrać ze sobą ubrania, obuwie, dodatki, oraz ewentualne rekwizyty. Wyboru zdjęć dokonujemy wspólnie, zaraz po zakończeniu sesji lub w innym ustalonym terminie. Czas oczekiwania na wyretuszowane zdjęcia- do tygodnia, od dnia wykonania sesji.

SESJA DLA ZAKOCHANYCH

SESJA DLA ZAKOCHANYCH

Sesja dla zakochanych, zwana także sesją narzeczeńską to idealny pomysł dla tych osób, które pragną uwiecznić swoją miłość. Sesję możemy wykonać w studio lub w plenerze, na przykład w miejscu, które jest dla Was szczególnie wyjątkowe i tworzy wspólną historię dwóch zakochanych osób. Zdjęcia narzeczeńskie mogą okazać się strzałem w dziesiątkę w przypadku tworzenia ślubnych dekoracji i grafiki. Wasze fotografie mogą między innymi zdobić ślubne zaproszenia, dekorować salę weselną lub stworzyć oryginalną księgę gości wydrukowaną w formie fotoksiążki ( więcej informacji na temat grafiki w zakładce 'Projekty Graficzne').

Cena:
Sesja studyjna 600,00 zł*
Sesja plenerowa 700,00 zł*

*Cena zawiera makijaż dla Pani oraz 20 wyretuszowanych zdjęć w formie elektronicznej wspólnie wybranych zaraz po sesji lub w innym ustalonym terminie. Każde kolejne dodatkowo wybrane zdjęcie- 20,00 zł / sztuka. Istnieje możliwość wybrania opcji bez makijażu (studio 500,00 zł / plener 600,00 zł). Klienci, którzy wybierają sesję w plenerze zobowiązani są również do pokrycia ewentualnych kosztów podróży i noclegu jeśli będzie to konieczne.

Na sesję należy zabrać ze sobą ubrania i dodatki pasujące do wybranej koncepcji sesji. Damskie i męskie stylizacje powinny współgrać ze sobą. Mile widziane będą również rekwizyty i drobiazgi opowiadające o Was i nawiązujące do szczególnych momentów w Waszym życiu.
Czas oczekiwania na wyretuszowane zdjęcia- do tygodnia.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Proponujemy Państwu szeroki zakres usług jeśli chodzi o fotografię ślubną. Wykonujemy zdjęcia reportażowe oraz sesje zdjęciowe. Dostosowujemy się do Państwa potrzeb tworząc niepowtarzalną i cenną pamiątkę na całe życie.

- Reportaż z Urzędu Stanu Cywilnego- 400,00 zł. 20 zdjęć w formie elektronicznej poddanych obróbce + pozostałe zdjęcia bez retuszu.

- Reportaż z Ceremonii Ślubnej- 500,00 zł. 20 zdjęć w formie elektronicznej poddanych obróbce + pozostałe zdjęcia bez retuszu.

- Zdjęcia z przygotowań, błogosławieństwo Panny Młodej, reportaż ze ślubu- 800,00 zł 40 zdjęć w formie elektronicznej poddanych obróbce + pozostałe zdjęcia bez retuszu.

- Zdjęcia z przygotowań, błogosławieństwo Panny Młodej, reportaż ze ślubu, zabawa weselna do godziny 1:00- 1400,00 zł 80 zdjęć w formie elektronicznej poddanych obróbce + pozostałe zdjęcia bez retuszu.

- Zdjęcia z przygotowań, błogosławieństwo Panny Młodej, reportaż ze ślubu, zabawa weselna do godziny 1:00, krótka sesja zdjęciowa w dniu ślubu- 1800,00 zł 100 zdjęć w formie elektronicznej poddanych obróbce + pozostałe zdjęcia bez retuszu.

- Sesja zdjęciowa w innym terminie- 1000 zł 50 zdjęć w formie elektronicznej poddanych obróbce + pozostałe zdjęcia bez retuszu.

Czas oczekiwanie na gotowe zdjęcia- do dwóch tygodni.

SESJA DZIECIĘCA / RODZINNA

SESJA DZIECIĘCA / RODZINNA

Wykonujemy zdjęcia noworodkom i starszym dzieciom, to niezwykle ważna pamiątka dla każdego rodzica, szczególnie że dzieciaki tak szybko rosną. Zatrzymajmy zatem te chwile na fotografiach!

Cena:
sesja studyjna- 300,00 zł*
sesja plenerowa- 400,00 zł*
sesja z rodzicami- 600,00 zł* ( studio lub plener)
sesja z rodzicami + makijaż dla mamy- 700,00 zł* (studio lub plener)

*Cena obejmuje 20 wyretuszowanych zdjęć w formie elektronicznej. Każde dodatkowo wybrane zdjęcie to koszt 20,00 zł za sztukę.

Na sesję należy zabrać ubranka dla dziecka pasujące do ustalonej koncepcji zdjęć. W przypadku gdy rodzice planują uczestniczyć w sesji wskazane jest także przygotowanie odpowiedniej, pasującej do siebie stylem/kolorem garderoby.
Czas oczekiwania na wyretuszowane zdjęcia- do tygodnia.

SESJA CIĄŻOWA

SESJA CIĄŻOWA

Uwiecznij ten wyjątkowy moment w Twoim życiu, czas w którym Twoje ciało wygląda niezwykle pięknie. Podczas sesji ciążowej wykonujemy najczęściej kilka przemyślanych wcześniej stylizacji. Przyszła mama zabiera na sesję własną garderobę. Zdjęcia po uzgodnieniu mogą odbyć się w studio lub w plenerze.

Cena:
Sesja studyjna-550,00 zł*
Sesja plenerowa- 650,00 zł*

*Każdy pakiet zawiera 15 wyretuszowanych zdjęć w formie elektronicznej. Każde następne dodatkowo wybrane zdjęcie to koszt 20,00 zł za sztukę.W cenę wliczony jest makijaż. Istnieje możliwość wybrania opcji bez makijażu (studio 450,00 zł / plener 550,00 zł).

Zdjęcia wybieramy wspólnie zaraz po zakończeniu sesji lub w innym uzgodnionym terminie.
Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia- do tygodnia.

SESJA DLA TWOJEGO ZWIERZAKA

SESJA DLA TWOJEGO ZWIERZAKA

Jest to propozycja dla osób do szaleństwa zakochanych w swoich pupilach, chcących posiadać profesjonalny portret swojego ulubieńca. Zapraszamy wszystkie psy oraz koty (i nie tylko).

Cena:
Sesja studyjna- 150 zł
Sesja plenerowa- 200 zł

W pakiecie znajduje się 15 zdjęć w formie elektronicznej.

SESJE DLA FIRM

SESJE DLA FIRM

Każdy projekt oraz jego wycena omawiane są indywidualnie, w zależności od potrzeb danego klienta.

*Wszystkie ceny dotyczą sesji na terenie Szczecina. W przypadku sesji planowanych w innym mieście lub kraju ceny ustalane są indywidualnie.

firma

© Copyright 2012 Beauty Station      webmaster: podpodloga.pl      design: Beauty Station