nowościPomóżmy Natalii

12 luty 2014

09.03.2014 odbędzie się akcja charytatywna mająca na celu zbiórkę funduszy na bardzo kosztowne i ciężkie leczenie Natalii.

Natalia od roku zmaga się z ciężką chorobą nowotworową. Po długotrwałym leczeniu nadal potrzebuje pomocy. Jedynym wyjściem jest bardzo kosztowne, nierefundowane leczenie. Z tego też powodu wiele firm i osób zadeklarowało swoją pomoc w zorganizowaniu zbiórki pieniędzy na ten cel. Cała akcja odbędzie się w 13 Muzach w Szczecinie przy Placu Żołnierza Polskiego 2 w Szczecinie 09 marca o godzinie 16:00.

Podczas całej akcji odbędą się licytacje oraz zbiórka pieniędzy. Firma Beauty Station przygotowała na licytację sesję zdjęciową.

Więcej informacji pojawi się na stronie www.pomaganiejesttrendy.org a także na Facebooku.

Serdecznie zapraszamy.Szkolenia makijażu

28 sierpień 2013

Oferta szkoleniowa Beauty Station cieszy się coraz większym powodzeniem.

Wprowadzona w tym roku oferta dotycząca szkoleń makijażu okazała się strzałem w dziesiątkę. Jako właścicielka i instruktorka jestem mile zaskoczona, że coraz więcej Pań decyduje się skorzystać z tej nowo powstałej formy współpracy.

Szkolenia są prowadzone indywidualnie, dopasowywane czasowo i tematycznie do klientki. W ten sposób Panie mają możliwość przyswojenia jak największej ilości wiedzy oraz dokładnego wyuczenia technik makijażu, ponieważ cała uwaga skupiona jest na ich pracy. W związku z przyjętym sposobem nauczania zajęcia są bardzo kameralne i spędzone w bardzo przyjaznej atmosferze.

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą szkoleń, którą możecie Państwo znaleźć na stronie internetowej.Ślubne publikacje

12 lipiec 2013

Współpraca z wydawnictwem Infopolismedia owocuje nowymi publikacjami.

Propozycje stylizacji ślubnych wykonanych przez Ewelinę Borowską można znaleźć w magazynach "Ślubne Fryzury i Makijaże" oraz "Makijaże, Fryzury do Ślubu". Ostatnio także zdjęcie Beauty Station znalazło się na okładce magazynu "Młoda Para", który również wychodzi spod skrzydła Infopolismedia.

Wewnątrz magazynu znajduje się kilka stron poświęconych sesji zdjęciowej, w której pokazano piękne suknie z pracowni La Mariette.

Fotografie Ewelina Borowska/Beauty Station; Makijaże Ewelina Borowska/Beauty Station; Suknie La Mariette; Fryzury Aneta Zając; Kwiaty Katarzyna Owczarek/Kwiaciarnia Limonium; Biżuteria Glitter; Modelki Aneta Zając oraz Aleksandra Dołowicz

Serdecznie podziękowania dla Hotelu Bończa w Dąbiu za udostępnienie wnętrz.Yasmine Iman Borgott

03 lipiec 2013

Już po raz kolejny firma Beauty Station przyczyniła się do stworzenia katalogu z ubraniami utalentowanej artystki Yasmine Iman Borgott.

Do tej pory marka tworzyła przede wszystkim kolekcje swetrów. W sezonie wiosenno/letnim pojawiły się także nowości w postaci bluz i tunik, niektóre z nich są barwione ręcznie co daje oryginalny i niezwykły efekt. Ubrania Yasmine Iman Borgott to bardzo wysokiej jakości produkty stworzone dla wymagających i chcących się wyróżnić kobiet.

Kolekcje można obejrzeć na stronie www.borgott.comNowa strona internetowa

21 styczeń 2013

Witam serdecznie wszystkich odwiedzających stronę internetową firmy Beauty Station. Z wielką przyjemnością przedstawiam Wam nową szatę graficzną. Odświeżony wizerunek jest jeszcze bardziej kobiecy oraz dużo subtelniejszy niż poprzedni.

Pojawiło się tu także o wiele więcej informacji dotyczących naszej działalności, zdecydowanie obszerniejsza oferta, dużo nowości i bardziej przejrzysta galeria fotografii. Mam nadzieję, że dzięki temu będziecie częściej tu zaglądać.

Zapraszam do współpracy!
Ewelina BorowskaWielka Gala Ślubna

20 styczeń 2013

Serdecznie zapraszamy na Wielką Galę Ślubną, która odbędzie się 20 stycznia w hali Międzynarodowych Targów Szczecińskich. Beauty Station po raz pierwszy będzie brać udział w tego typu imprezie, dlatego tym bardziej zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska targowego.

Podczas prezentacji firmy będzie można umówić się na makijaż ślubny lub skorzystać z naszych usług fotograficznych rezerwując termin. Zapraszamy także do zakupu bonów prezentowych na różnego rodzaju sesje zdjęciowe.
Do zobaczenia!Współpraca z firmą Glitter

21 styczeń 2013

Od jakiegoś czasu rozpoczęliśmy współpracę z marką Glitter, oferującą przepiękną biżuterię i akcesoria do włosów. Firma udostępnia nam swoje produkty przy organizacji większych sesji.

Przykładem mogą być zdjęcia realizowane dla klubu Senso w Szczecinie, organizatora już drugiej edycji konkursu Senso Face, w którym co miesiąc można wygrać sesję zdjęciową wykonaną przez nas, a także upominki ufundowane przez firmę Glitter. Biżuteria tej marki jest niesamowitym źródłem inspiracji podczas tworzenia naszych sesji, w ofercie znajdziemy produkty w różnym stylu, od romantycznych błyskotek, po rockowe, mocne dodatki.

1

© Copyright 2012 Beauty Station      webmaster: podpodloga.pl      design: Beauty Station